Oferta

Usługi budowlane

Świadczymy usługi budowlane na wysokim poziomie. W połączeniu z własną produkcją oraz posiadanym sprzętem, realizujemy przedsięwzięcia w krótkim czasie w konkurencyjnych cenach.

więcej

 

Usługi transportowe

Nasza firma dysponuje własnym zapleczem transportowo-sprzętowym, dzięki czemu zapewniamy terminowe dostawy. Oferujemy Państwu dostawę zarówno wyrobów betonowych jak i mieszanki betonowej. Własna, bogato wyposażona baza transportowo-logistyczna pozwala nam obsługiwać zarówno małe jak i te największe budowy. Realizujemy przewozy standardowe oraz ponadtonażowe, co jest szczególnie istotne w przypadku relokacji sprzętu budowlanego.

więcej

 

Usługi sprzętowe

Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu, możemy realizować niemal wszystkie roboty ziemne, budowlane i drogowe. Uzupełnieniem oferty są usługi dźwigowe wykonywane przez największy dźwig samojezdny w regionie.

więcej

 

Beton towarowy i wyroby betonowe

Posiadamy własną produkcję betonu, materiałów budowlanych na potrzeby budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i drogowego. Produkujemy dowolne elementy betonowe lub żelbetonowe na indywidualne zamówienia.

  • cement
  • naturalne kruszywa (m.in. piasek, żwir)
  • dodatki (m.in. popiół)
  • domieszki chemiczne
  • woda

więcej

 

Serwis tachografów

Świadczymy usługi serwisu tachografów cyfrowych.

więcej

 

Usługi developerskie

Świadczymy usługi budowlane  na terenie całego kraju i za granicą

więcej

 

 

 

ul. Armii Krajowej 78,
78-400 Szczecinek
POLSKA


UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.