Sprzedaż mieszkań

W centrum części Szczecinka, u zbiegu ulic Kamiennej i Kochanowskiego , powstaje nowa, wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa. „Osiedle Kamienna” . Szybki i łatwy dostęp do placówek handlowych ,usługowych i sportowych min. Market Polo, Poczta, Apteka, Kino, Aquaparku i Orlika to dodatkowe atuty lokalizacji osiedla. Pierwszy trzypiętrowy budynek mieszkalny, który powstanie na działce o powierzchni ok. 7200m2 będzie nowoczesnym wielorodzinnym budynkiem z windą i miejscami podziemnymi parkingowymi , przyjaznym zarówno ludziom młodym planującym start w aktywne, dorosłe życie, jak i ludziom starszym, ceniącym sobie spokój, w tym również osobom niepełnosprawnym.

Budynek zaprojektowany został w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz w wysokim standardzie wykończenia zewnętrznego .Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim z dostępem do Internetu i telewizji cyfrowej. Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od 45m2 do ponad 80 m2 , zarówno z wydzielonymi kuchniami jak i aneksami kuchennymi. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się mieszkaniami o optymalnie dobranych metrażach i rozkładzie. Projekty poszczególnych mieszkań gwarantują ich funkcjonalność i łatwość aranżacji, dodatkowo do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy. Łącznie „ Osiedle Kamienna ” oferuje 100 nowoczesne , wygodne i przestronne mieszkania, w I etapie zaplanowano do realizacji 30 mieszkań. W kondygnacji podziemnej, oprócz miejsc garażowych , zlokalizowane będą również komórki lokatorskie. Na wewnętrznym dziedzińcu znajdą się miejsca parkingowe, a każdą wolną przestrzeń wypełnią trawa, drzewa i krzewy. Lokalizacja budynku, ogrodzenie i zagospodarowanie całego terenu oraz własne miejsca parkingowe zapewnią spokój, wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.

 

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W SZCZECINKU

Pierwszy budynek, ul. Kamienna, 78-400 Szczecinek

  • powierzchnia od 40m2
  • możliwość mieszkań dwupoziomowych
  • standard deweloperski
  • teren ogrodzony
  • mieszkania z balkonami lub tarasami
  • plac zabaw, miejsca wypoczynku

ul. Armii Krajowej 78,
78-400 Szczecinek
POLSKA


UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.